G8032H12B1-RSR
MechatronicsMechatronics
G8032H12B1-RSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G8032H12B1-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X32MM TACH 12VDC
Duomenų lapai: 1.G8032H12B1-RSR.pdf2.G8032H12B1-RSR.pdf3.G8032H12B1-RSR.pdf4.G8032H12B1-RSR.pdf
  • Pranešimas
G8032H12B1-RSR specifikacijos
Dalies numeris G8032H12B1-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X32MM TACH 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 32.00mm Svoris 0.286 lb (129.73g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija G8032
RPM 4000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 42.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.450A