G8020E12B1-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G8020E12B1-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X20MM TACH 12VDC
Duomenų lapai: 1.G8020E12B1-RSR.pdf2.G8020E12B1-RSR.pdf3.G8020E12B1-RSR.pdf4.G8020E12B1-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
G8020E12B1-RSR specifikacijos
Dalies numeris G8020E12B1-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X20MM TACH 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 20.80mm Svoris 0.185 lb (83.91g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija G8020
RPM 4000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 37.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.330A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 49.0 CFM (1.37m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G8020E12B1+6-RSR
G8020E12B1+6-RSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN 80X20MM TACH PWM 24VDC