G4015M24B-RSR-CC
MechatronicsMechatronics
G4015M24B-RSR-CC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G4015M24B-RSR-CC
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.G4015M24B-RSR-CC.pdf2.G4015M24B-RSR-CC.pdf3.G4015M24B-RSR-CC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G4015M24B-RSR-CC specifikacijos
Dalies numeris G4015M24B-RSR-CC Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 15.00mm Svoris 0.051 lb (23.13g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija G4015
RPM 6000 RPM Kiti vardai 1570-1606
Darbinė temperatūra - Triukšmas 23.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Conformal Coating
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.070A