G4010E12B1-RSR-WS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G4010E12B1-RSR-WS
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 127X38MM TACH 48VDC
Duomenų lapai: 1.G4010E12B1-RSR-WS.pdf2.G4010E12B1-RSR-WS.pdf3.G4010E12B1-RSR-WS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
G4010E12B1-RSR-WS specifikacijos
Dalies numeris G4010E12B1-RSR-WS Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 127X38MM TACH 48VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 10.30mm Svoris 0.026 lb (11.79g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.390 in H2O (97.1 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija G4010
RPM 10000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 41.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.350A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 11.0 CFM (0.308m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G4010H05B1-RSR-WS-S
G4010H05B1-RSR-WS-S
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X10.3MM 5VDC WIRE
Sandelyje: 13701 pcs
parsisiųsti: G4010H05B1-RSR-WS-S.pdf
RFQ
G400BN
G400BN
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 410MHZ WHIP STR BNC MALE
Sandelyje: 3877 pcs
parsisiųsti: G400BN.pdf
RFQ
G40
G40
Gamintojai: XP Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 4000V 1.5W
Sandelyje: 874 pcs
parsisiųsti: G40.pdf
G4010H05B-RSR
G4010H05B-RSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X10MM 05VDC
parsisiųsti: G4010H05B-RSR.pdf
G4010E12B-RSR-L6
G4010E12B-RSR-L6
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X10.3MM 12VDC WIRE
parsisiųsti: G4010E12B-RSR-L6.pdf
G40-2
G40-2
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN GUARD METAL 40MM