G1338M12B1-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G1338M12B1-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 127X38MM TACH 12VDC
Duomenų lapai: 1.G1338M12B1-FSR.pdf2.G1338M12B1-FSR.pdf3.G1338M12B1-FSR.pdf4.G1338M12B1-FSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
G1338M12B1-FSR specifikacijos
Dalies numeris G1338M12B1-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 127X38MM TACH 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.784 lb (355.62g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.460 in H2O (114.6 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 127mm L x 127mm H Serija G1338
RPM 2800 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 46.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.850A