G1238M12B1+6-FSR-WS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G1238M12B1+6-FSR-WS
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38MM PWM 12VDC
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
G1238M12B1+6-FSR-WS specifikacijos
Dalies numeris G1238M12B1+6-FSR-WS Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38MM PWM 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.74 lb (335.66g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 119mm L x 119mm H Serija G1238
RPM 2800 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 43.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.600A