G1238L12B1-FSR-TTL-EM
MechatronicsMechatronics
G1238L12B1-FSR-TTL-EM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G1238L12B1-FSR-TTL-EM
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 119X38MM 12VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G1238L12B1-FSR-TTL-EM specifikacijos
Dalies numeris G1238L12B1-FSR-TTL-EM Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 119X38MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.74 lb (335.66g)
Įtampa - Įvertinta 12VDC Nutraukimas 3 Wire Leads
Statinis slėgis 0.240 in H2O (59.8 Pa) Dydis / Matmenys Square - 119mm L x 119mm H
Serija G1238 RPM 2400 RPM
Kiti vardai 1570-1879
G1238L12B1-FSR-TTL-EM-ND
Darbinė temperatūra -
Triukšmas 38.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. -
funkcijos Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.400A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL Oro srautas 107.0 CFM (3.00m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G1238L12B1-FSR-WS
G1238L12B1-FSR-WS
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38MM TACH 12VDC
Sandelyje: 7814 pcs
parsisiųsti: G1238L12B1-FSR-WS.pdf
RFQ
G1238L12B1-FSR-TTL
G1238L12B1-FSR-TTL
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN 120X38MM TACH IP57 12VDC