G1238E24B1-FSR-WS-EM
MechatronicsMechatronics
G1238E24B1-FSR-WS-EM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G1238E24B1-FSR-WS-EM
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38MM TACH 24VDC
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
G1238E24B1-FSR-WS-EM specifikacijos
Dalies numeris G1238E24B1-FSR-WS-EM Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38MM TACH 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.74 lb (335.66g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 119mm L x 119mm H Serija G1238
RPM 3600 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 49.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo IP57 - Dust Protected, Waterproof funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.600A