G1238E12B-FSR-EM-RL
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G1238E12B-FSR-EM-RL
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.G1238E12B-FSR-EM-RL.pdf2.G1238E12B-FSR-EM-RL.pdf3.G1238E12B-FSR-EM-RL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G1238E12B-FSR-EM-RL specifikacijos
Dalies numeris G1238E12B-FSR-EM-RL Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.74 lb (335.66g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija G1238
RPM 3600 RPM Kiti vardai 1570-1591
Darbinė temperatūra - Triukšmas 49.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 1.20A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 158.0 CFM (4.42m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G1238E12B1-FSR-WS-EM
G1238E12B1-FSR-WS-EM
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38MM TACH 12VDC
Sandelyje: 5480 pcs
parsisiųsti: G1238E12B1-FSR-WS-EM.pdf
RFQ
G1238E12B-FSR-EM
G1238E12B-FSR-EM
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38MM IP57 12VDC