G1225M12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
G1225M12B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G1225M12B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X25MM PWM 12VDC
  • Pranešimas
G1225M12B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris G1225M12B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X25MM PWM 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.434 lb (196.86g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija G1225
RPM 2100 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 33.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.350A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 78.0 CFM (2.18m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G1225L24B-FSR
G1225L24B-FSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC
Sandelyje: 8474 pcs
parsisiųsti: G1225L24B-FSR.pdf
RFQ
G1225M12B-FSR
G1225M12B-FSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X25MM 12VDC
Sandelyje: 9031 pcs
parsisiųsti: G1225M12B-FSR.pdf
RFQ
G1225M12B1-FSR
G1225M12B1-FSR
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X25MM TACH 12VDC