G1225E12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
G1225E12B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G1225E12B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X25MM PWM 12VDC
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
G1225E12B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris G1225E12B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X25MM PWM 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.434 lb (196.86g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija G1225
RPM 2700 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 42.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.720A