F8025X24B1+6-FHR
MechatronicsMechatronics
F8025X24B1+6-FHR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F8025X24B1+6-FHR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM PWM 24VDC
  • Pranešimas
F8025X24B1+6-FHR specifikacijos
Dalies numeris F8025X24B1+6-FHR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM PWM 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.182 lb (82.55g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija F8025-H
RPM 4200 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 39.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.260A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 53.0 CFM (1.48m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F8025X12B3-FHR
F8025X12B3-FHR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN 80X25MM THRM SPD CTRL 12VDC
Sandelyje: 8741 pcs
parsisiųsti: F8025X12B3-FHR.pdf
RFQ
F8025X24B1-FSR-WS
F8025X24B1-FSR-WS
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X25MM TACH 24VDC