F8025E24B3-FSR
MechatronicsMechatronics
F8025E24B3-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F8025E24B3-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN 80X25MM THRM SPD CTRL 24VDC
Duomenų lapai: 1.F8025E24B3-FSR.pdf2.F8025E24B3-FSR.pdf3.F8025E24B3-FSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F8025E24B3-FSR specifikacijos
Dalies numeris F8025E24B3-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN 80X25MM THRM SPD CTRL 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9842 pcs Duomenų lapas 1.F8025E24B3-FSR.pdf2.F8025E24B3-FSR.pdf3.F8025E24B3-FSR.pdf
Plotis 25.00mm Svoris 0.174 lb (78.93g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija F8025
RPM 2800 RPM Kiti vardai 1570-1252
F8025E24B3-FSR-ND
Darbinė temperatūra - Triukšmas 32.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Thermistor Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.140A Guolių tipas Ball