F6025X12B-RH (3.5 LEADS)
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F6025X12B-RH (3.5 LEADS)
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
11 pcs
  • Pranešimas
F6025X12B-RH (3.5 LEADS) specifikacijos
Dalies numeris F6025X12B-RH (3.5 LEADS) Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Plotis 25.00mm Svoris 0.139 lb (63.05g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija F6025
RPM 5800 RPM Kiti vardai F6025X12B-RH (3.5 LEADS)-ND
F6025X12B-RH(3.5LEADS)
Darbinė temperatūra - Triukšmas 42.0 dB(A)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.330A