F6025M12B-RS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F6025M12B-RS
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.F6025M12B-RS.pdf2.F6025M12B-RS.pdf3.F6025M12B-RS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
11 pcs
  • Pranešimas
F6025M12B-RS specifikacijos
Dalies numeris F6025M12B-RS Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 9470 pcs Duomenų lapas 1.F6025M12B-RS.pdf2.F6025M12B-RS.pdf3.F6025M12B-RS.pdf
Plotis 25.00mm Svoris 0.139 lb (63.05g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.200 in H2O (49.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija F6025
RPM 3600 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 28.0 dB(A) Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.095A Guolių tipas Ball