F6025H24B1-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F6025H24B1-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X25MM TACH 24VDC
Duomenų lapai: 1.F6025H24B1-RSR.pdf2.F6025H24B1-RSR.pdf3.F6025H24B1-RSR.pdf
  • Pranešimas
F6025H24B1-RSR specifikacijos
Dalies numeris F6025H24B1-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 60X25MM TACH 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12211 pcs Duomenų lapas 1.F6025H24B1-RSR.pdf2.F6025H24B1-RSR.pdf3.F6025H24B1-RSR.pdf
Plotis 25.00mm Svoris 0.139 lb (63.05g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija F6025
RPM 3800 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 31.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.080A