F6025H12B1-FHR-CC
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F6025H12B1-FHR-CC
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
F6025H12B1-FHR-CC specifikacijos
Dalies numeris F6025H12B1-FHR-CC Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.139 lb (63.05g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija F6025-H
RPM 4200 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 32.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.140A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 20.0 CFM (0.560m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F6025H12B1-FHR
F6025H12B1-FHR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC