F6025E12B3-RSR
Mechatronics Fan GroupMechatronics Fan Group
F6025E12B3-RSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F6025E12B3-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN 60X25MM THRM SPD CTRL 12VDC
Duomenų lapai: 1.F6025E12B3-RSR.pdf2.F6025E12B3-RSR.pdf3.F6025E12B3-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F6025E12B3-RSR specifikacijos
Dalies numeris F6025E12B3-RSR Gamintojas Mechatronics Fan Group
apibūdinimas FAN 60X25MM THRM SPD CTRL 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10734 pcs Duomenų lapas 1.F6025E12B3-RSR.pdf2.F6025E12B3-RSR.pdf3.F6025E12B3-RSR.pdf
Svoris 0.139 lb (63.05g) Įtampos diapazonas -
Įtampa - darbo - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Įveskite atributus - Nutraukimas 2 Wire Leads
Statinis slėgis 24.0 CFM (0.680m³/min) Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H
Serija F6025 RPM 36 dB(A)
Kiti vardai 1570-1249
F6025E12B3-RSR-ND
Darbinė temperatūra -
Triukšmas Tubeaxial Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagos storis 25.00mm Medžiaga - rėmas 4600 RPM
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo kodas F6025E12B3-RSR funkcijos Thermistor
Ventiliatoriaus tipas Ball Ventiliatoriaus priedų tipas Polybutylene Terephthalate (PBT)
apibūdinimas FAN 60X25MM THRM SPD CTRL 12VDC Dabartinis įvertinimas 0.230A
Guolių tipas 0.230 in H2O (57.3 Pa) Patvirtinimai UL