F1238X24B2-FHR-TTL
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F1238X24B2-FHR-TTL
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.F1238X24B2-FHR-TTL.pdf2.F1238X24B2-FHR-TTL.pdf3.F1238X24B2-FHR-TTL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F1238X24B2-FHR-TTL specifikacijos
Dalies numeris F1238X24B2-FHR-TTL Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.59 lb (267.62g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 119mm L x 119mm H Serija F1238-H
RPM 3600 RPM Kiti vardai 1570-1540
Darbinė temperatūra - Triukšmas 47.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas -
Medžiaga - ašmenys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Locked Rotor Sensor
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.500A