E9225X12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E9225X12B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.E9225X12B1+6-FSR.pdf2.E9225X12B1+6-FSR.pdf3.E9225X12B1+6-FSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
E9225X12B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris E9225X12B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.245 lb (111.13g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 92mm L x 92mm H Serija E9225
RPM 4000 RPM Kiti vardai 1570-1520
Darbinė temperatūra - Triukšmas 43.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.550A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 60.0 CFM (1.68m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
E9225S24B-FSR
E9225S24B-FSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC
Sandelyje: 8737 pcs
parsisiųsti: E9225S24B-FSR.pdf
RFQ
E9225X24B-FSR-EM
E9225X24B-FSR-EM
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 7581 pcs
parsisiųsti: E9225X24B-FSR-EM.pdf
RFQ
E9225X12B1-FSR-TTL
E9225X12B1-FSR-TTL
apibūdinimas: FAN AXIAL 92X25MM TACH 12VDC