E1225E12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
E1225E12B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E1225E12B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X25MM PWM 12VDC
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
E1225E12B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris E1225E12B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X25MM PWM 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.434 lb (196.86g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija E1225
RPM 3000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 44.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.580A Guolių tipas Ball