B5015E12B1-BSR-WS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B5015E12B1-BSR-WS
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas BLOWER 50X15MM TACH 12VDC
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
B5015E12B1-BSR-WS specifikacijos
Dalies numeris B5015E12B1-BSR-WS Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas BLOWER 50X15MM TACH 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 15.00mm Svoris 0.062 lb (28.12g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.880 in H2O (219.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square/Rounded - 51mm L x 51mm H Serija B5015
RPM 6500 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 45.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Blower Dabartinis įvertinimas 0.300A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 5.0 CFM (0.140m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B5015E12B1-BSR
B5015E12B1-BSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: BLOWER 50X15MM TACH 12VDC