B1232L24B2-BSR-IM4
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B1232L24B2-BSR-IM4
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas BLOWER 120X32MM M4 INSRT 24VDC
  • Pranešimas
B1232L24B2-BSR-IM4 specifikacijos
Dalies numeris B1232L24B2-BSR-IM4 Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas BLOWER 120X32MM M4 INSRT 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 32.00mm Svoris 0.705 lb (319.78g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Serija B1232
RPM 2100 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 42.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Locked Rotor Sensor
Ventiliatoriaus tipas Blower Dabartinis įvertinimas 0.180A