MAX8891EXK33/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8891EXK33/V+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8891EXK33/V+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC70-6
Duomenų lapai: 1.MAX8891EXK33/V+T.pdf2.MAX8891EXK33/V+T.pdf
  • Pranešimas
MAX8891EXK33/V+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8891EXK33/V+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC70-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 105813 pcs Duomenų lapas 1.MAX8891EXK33/V+T.pdf2.MAX8891EXK33/V+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.12V @ 120mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-6 Serija Automotive, AEC-Q100
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 PSRR 65dB (10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SC-70-6 Dabartinis - silpnas (Iq) 40µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable