MAX8891EXK25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8891EXK25+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8891EXK25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LDO 2.5V 0.15A SC70-5
Duomenų lapai: 1.MAX8891EXK25+T.pdf2.MAX8891EXK25+T.pdf
  • Pranešimas
MAX8891EXK25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8891EXK25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LDO 2.5V 0.15A SC70-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 140131 pcs Duomenų lapas 1.MAX8891EXK25+T.pdf2.MAX8891EXK25+T.pdf
Įtampa / srovė - išėjimas 1 - Įtampa - įėjimas Up to 6V
Įtampa - suskirstymas SC-70-5 Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Regulatorinė topologija 150mA
Polarizacija 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Kiti vardai MAX8891EXK25+T-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 0.135V @ 120mA
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas MAX8891EXK25+T Dažnis - perjungimas Positive Fixed
Išplėstas aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 150mA SC-70-5 apibūdinimas IC REG LDO 2.5V 0.15A SC70-5
Dabartinis - rezultatas 2.5V Dabartinė - riba (min.) 1