MAX8888EZK29+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8888EZK29+ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8888EZK29+
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.9V 300MA TSOT23-5
Duomenų lapai: MAX8888EZK29+.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX8888EZK29+ specifikacijos
Dalies numeris MAX8888EZK29+ Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LIN 2.9V 300MA TSOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57322 pcs Duomenų lapas MAX8888EZK29+.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.9V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 60dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 300mA TSOT-23-5
Dabartinis - silpnas (Iq) 100µA Dabartinis - rezultatas 300mA