MAX8877EZK25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8877EZK25+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8877EZK25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5
Duomenų lapai: 1.MAX8877EZK25+T.pdf2.MAX8877EZK25+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX8877EZK25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8877EZK25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76433 pcs Duomenų lapas 1.MAX8877EZK25+T.pdf2.MAX8877EZK25+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.165V @ 150mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6.5V
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MAX8877EZK25+
MAX8877EZK25+TTR
MAX8877EZK25+TTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA TSOT-23-5 Dabartinis - silpnas (Iq) 180µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable