MAX8875EUK25+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8875EUK25+ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8875EUK25+
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Duomenų lapai: MAX8875EUK25+.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX8875EUK25+ specifikacijos
Dalies numeris MAX8875EUK25+ Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70937 pcs Duomenų lapas MAX8875EUK25+.pdf
Įtampa (maks.) 0.165V @ 150mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB (100Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23-5
Dabartinis - silpnas (Iq) 180µA Dabartinis - rezultatas 150mA
Valdymo funkcijos Enable, Power Good
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX8875EUK27+
MAX8875EUK27+
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5
Sandelyje: 66576 pcs
parsisiųsti: MAX8875EUK27+.pdf
RFQ
MAX8875EUK27+T
MAX8875EUK27+T
Gamintojai: Maxim Integrated
Sandelyje: 74513 pcs
parsisiųsti: MAX8875EUK27+T.pdf
RFQ
MAX8875EUK25+T
MAX8875EUK25+T
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5