MAX8869EUE33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8869EUE33+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8869EUE33+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LDO 3.3V/ADJ 1A 16TSSOP
Duomenų lapai: 1.MAX8869EUE33+T.pdf2.MAX8869EUE33+T.pdf
  • Pranešimas
MAX8869EUE33+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8869EUE33+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LDO 3.3V/ADJ 1A 16TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34774 pcs Duomenų lapas 1.MAX8869EUE33+T.pdf2.MAX8869EUE33+T.pdf
Įtampa / srovė - išėjimas 1 - Įtampa - įėjimas 2.7 V ~ 5.5 V
Įtampa - suskirstymas 16-TSSOP-EP Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Regulatorinė topologija 1A
Polarizacija 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius - Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Gamintojo kodas MAX8869EUE33+T Dažnis - perjungimas Positive Fixed or Adjustable
Išplėstas aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable Output 3.3V, 0.8 V ~ 5 V 1A 16-TSSOP-EP apibūdinimas IC REG LDO 3.3V/ADJ 1A 16TSSOP
Dabartinis - rezultatas 3.3V, 0.8 V ~ 5 V Dabartinė - riba (min.) 1