MAX8867EZK25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8867EZK25+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8867EZK25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5
Duomenų lapai: 1.MAX8867EZK25+T.pdf2.MAX8867EZK25+T.pdf
  • Pranešimas
MAX8867EZK25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8867EZK25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4180 pcs Duomenų lapas 1.MAX8867EZK25+T.pdf2.MAX8867EZK25+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.165V @ 150mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6.5V
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-23-5 Serija -
Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA TSOT-23-5
Dabartinis - silpnas (Iq) 180µA Dabartinis - rezultatas 150mA