MAX8860EUA33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8860EUA33+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8860EUA33+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LIN POS ADJ 300MA 8UMAX
Duomenų lapai: 1.MAX8860EUA33+T.pdf2.MAX8860EUA33+T.pdf
  • Pranešimas
MAX8860EUA33+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8860EUA33+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LIN POS ADJ 300MA 8UMAX "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88540 pcs Duomenų lapas 1.MAX8860EUA33+T.pdf2.MAX8860EUA33+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.155V @ 300mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.25V (3.3V)
Įtampa - išėjimas (maks.) 6.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 6.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-uMAX Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Išvesties tipas Adjustable (Fixed) Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MAX8860EUA33+T-ND
MAX8860EUA33+TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.25 V ~ 6.5 V 300mA 8-uMAX
Dabartinis - silpnas (Iq) 270µA Dabartinis - rezultatas 300mA
Valdymo funkcijos Enable, Fault Output Bazinės dalies numeris MAX8860
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX8860EUA28+
MAX8860EUA28+
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LIN POS ADJ 300MA 8UMAX