MAX8860EUA25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8860EUA25+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8860EUA25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LIN POS ADJ 300MA 8UMAX
Duomenų lapai: 1.MAX8860EUA25+T.pdf2.MAX8860EUA25+T.pdf
  • Pranešimas
MAX8860EUA25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8860EUA25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LIN POS ADJ 300MA 8UMAX "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82054 pcs Duomenų lapas 1.MAX8860EUA25+T.pdf2.MAX8860EUA25+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.155V @ 300mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.25V (2.5V)
Įtampa - išėjimas (maks.) 6.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 6.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-uMAX Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Išvesties tipas Adjustable (Fixed) Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 2.5V, 1.25 V ~ 6.5 V 300mA 8-uMAX Dabartinis - silpnas (Iq) 270µA
Dabartinis - rezultatas 300mA Valdymo funkcijos Enable, Fault Output