MAX8840ELT18+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8840ELT18+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8840ELT18+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 150MA 6UDFN
Duomenų lapai: 1.MAX8840ELT18+T.pdf2.MAX8840ELT18+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX8840ELT18+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8840ELT18+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 150MA 6UDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 104769 pcs Duomenų lapas 1.MAX8840ELT18+T.pdf2.MAX8840ELT18+T.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-uDFN (1.5x1.0) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-WFDFN PSRR 78dB ~ 54dB (1kHz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MAX8840ELT18+TCT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 6-uDFN (1.5x1.0) Dabartinis - silpnas (Iq) 90µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX883MPA/PR
MAX883MPA/PR
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LIN POS ADJ 200MA 8DIP
Sandelyje: 5410 pcs
parsisiųsti: MAX883MPA/PR.pdf
RFQ
MAX883ESA+T
MAX883ESA+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LIN POS ADJ 200MA 8SOIC