MAX8640YEXT13+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8640YEXT13+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8640YEXT13+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG BCK 1.3V 0.5A SYNC SC70-6
Duomenų lapai: 1.MAX8640YEXT13+T.pdf2.MAX8640YEXT13+T.pdf
  • Pranešimas
MAX8640YEXT13+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8640YEXT13+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG BCK 1.3V 0.5A SYNC SC70-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48120 pcs Duomenų lapas 1.MAX8640YEXT13+T.pdf2.MAX8640YEXT13+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.3V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-6 Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 1.9MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.3V 1 Output 500mA 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Dabartinis - rezultatas 500mA
Bazinės dalies numeris MAX8640
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX8640YELT18+T
MAX8640YELT18+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG BUCK 1.8V 0.5A SYNC 6UDFN
Sandelyje: 32188 pcs
parsisiųsti: MAX8640YELT18+T.pdf
RFQ
MAX8640YEXT15+T
MAX8640YEXT15+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG BCK 1.5V 0.5A SYNC SC70-6
Sandelyje: 36941 pcs
parsisiųsti: MAX8640YEXT15+T.pdf
RFQ
MAX8640YEXT13+
MAX8640YEXT13+
apibūdinimas: IC REG BCK 1.3V 0.5A SYNC SC70-6
parsisiųsti: MAX8640YEXT13+.pdf
MAX8640YEXT16+T
MAX8640YEXT16+T
apibūdinimas: IC REG BCK 1.6V 0.5A SYNC SC70-6
parsisiųsti: MAX8640YEXT16+T.pdf
MAX8640YEXT19+T
MAX8640YEXT19+T
apibūdinimas: IC REG BCK 1.9V 0.5A SYNC SC70-6