MAX8630ZETD25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8630ZETD25+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8630ZETD25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC LED DRIVER RGLTR DIM 14TDFN
Duomenų lapai: 1.MAX8630ZETD25+T.pdf2.MAX8630ZETD25+T.pdf
  • Pranešimas
MAX8630ZETD25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8630ZETD25+T Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 5180 pcs Duomenų lapas 1.MAX8630ZETD25+T.pdf2.MAX8630ZETD25+T.pdf
Įtampa - tiekimas (min) 2.7V Įtampa - tiekimas (maks.) 5.5V
Įtampa - išvestis - Įveskite DC DC Regulator
Topologija Switched Capacitor (Charge Pump) Tiekėjo prietaisų paketas 14-TDFN-EP (3x3)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-WFDFN Exposed Pad Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 5 Montavimo tipas Surface Mount
Vidinis jungiklis (-ai) Yes Dažnumas 1MHz
Pritemdymas Multi-Step Išsamus aprašymas LED Driver IC 5 Output DC DC Regulator Switched Capacitor (Charge Pump) Multi-Step Dimming 25mA 14-TDFN-EP (3x3)
Dabartinis - išėjimas / kanalas 25mA Bazinės dalies numeris MAX8630