MAX8511EXK18+TG104
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8511EXK18+TG104 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8511EXK18+TG104
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 120MA SC70-5
Duomenų lapai: 1.MAX8511EXK18+TG104.pdf2.MAX8511EXK18+TG104.pdf
  • Pranešimas
MAX8511EXK18+TG104 specifikacijos
Dalies numeris MAX8511EXK18+TG104 Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 120MA SC70-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4632 pcs Duomenų lapas 1.MAX8511EXK18+TG104.pdf2.MAX8511EXK18+TG104.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 72dB ~ 46dB (1kHz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 120mA SC-70-5
Dabartinis - silpnas (Iq) 90µA Dabartinis - rezultatas 120mA