MAX8510EXK33+TG65
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8510EXK33+TG65 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8510EXK33+TG65
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC70-5
Duomenų lapai: 1.MAX8510EXK33+TG65.pdf2.MAX8510EXK33+TG65.pdf
  • Pranešimas
MAX8510EXK33+TG65 specifikacijos
Dalies numeris MAX8510EXK33+TG65 Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC70-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101856 pcs Duomenų lapas 1.MAX8510EXK33+TG65.pdf2.MAX8510EXK33+TG65.pdf
Įtampa (maks.) 0.12V @ 120mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 78dB ~ 54dB (1kHz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 120mA SC-70-5 Dabartinis - silpnas (Iq) 90µA
Dabartinis - rezultatas 120mA Valdymo funkcijos Enable
Bazinės dalies numeris MAX8510
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX8510EXK33+T
MAX8510EXK33+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC70-5