MAX6869UK35D4S+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6869UK35D4S+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6869UK35D4S+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU SUPERVISOR SOT23-5
Duomenų lapai: 1.MAX6869UK35D4S+T.pdf2.MAX6869UK35D4S+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6869UK35D4S+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6869UK35D4S+T Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 5255 pcs Duomenų lapas 1.MAX6869UK35D4S+T.pdf2.MAX6869UK35D4S+T.pdf
Įtampa - slenkstis 3.5V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 1.2 s Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvestis Open Drain or Open Collector Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Stebėto įtampos skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX686EVKIT
MAX686EVKIT
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: EVAL KIT MAX686
Sandelyje: 1169 pcs
parsisiųsti: MAX686EVKIT.pdf
RFQ
MAX686EEE+T
MAX686EEE+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG BST INV ADJ 0.6A 16QSOP
Sandelyje: 21247 pcs
parsisiųsti: MAX686EEE+T.pdf
RFQ
MAX686EEE
MAX686EEE