MAX6808UR26+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6808UR26+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6808UR26+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VOLT DETECTOR 2.3V SOT23-3
Duomenų lapai: 1.MAX6808UR26+T.pdf2.MAX6808UR26+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6808UR26+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6808UR26+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VOLT DETECTOR 2.3V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56444 pcs Duomenų lapas 1.MAX6808UR26+T.pdf2.MAX6808UR26+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.6V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 30 µs Typical Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Išvestis Open Drain or Open Collector Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)