MAX6753KA42/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6753KA42/V+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas P RESET CIRCUITS WITH CAPACITOR-
Duomenų lapai: MAX6753KA42/V+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6753KA42/V+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6753KA42/V+T Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 31615 pcs Duomenų lapas MAX6753KA42/V+T.pdf
Įtampa - slenkstis 4.2V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-8 Serija Automotive, AEC-Q100
Iš naujo nustatyti laiką Adjustable/Selectable Atstatyti Active Low
Paketas / dėžutė SOT-23-8 Išvestis Open Drain or Open Collector
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Vendor Undefined
Išsamus aprašymas Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel SOT-23-8
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX6753KA31+
MAX6753KA31+
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU/RESET 2.313V SOT23-8