MAX6515UKP055+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6515UKP055+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6515UKP055+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC SW TEMP SOT23-5
Duomenų lapai: MAX6515UKP055+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6515UKP055+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6515UKP055+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC SW TEMP SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4730 pcs Duomenų lapas MAX6515UKP055+T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7V ~ 5.5V Kelionės temperatūros slenkstis Hot
Perjungimo temperatūra 55°C Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6
Serija - Pasirenkama historezė Yes
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvesties tipas Open Drain Išvesties funkcija /OverTemp
Išvestis Active Low Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Selectable Hysteresis
Išsamus aprašymas Thermostat 55°C Active Low Open Drain SOT-23-6 Dabartinis - tiekimas 22µA
Dabartinis - išvestis (maks.) - Tikslumas ±1.5°C