MAX6502UKP055+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6502UKP055+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6502UKP055+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC TEMP SWITCH SOT23-5
Duomenų lapai: MAX6502UKP055+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6502UKP055+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6502UKP055+T Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 80267 pcs Duomenų lapas MAX6502UKP055+T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7V ~ 5.5V Kelionės temperatūros slenkstis Hot
Perjungimo temperatūra 55°C Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5
Serija - Pasirenkama historezė Yes
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvesties tipas Push-Pull Išvesties funkcija OverTemp
Išvestis Active High Darbinė temperatūra -55°C ~ 135°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Išsamus aprašymas Thermostat 55°C Active High Push-Pull SOT-23-5
Dabartinis - tiekimas 30µA Dabartinis - išvestis (maks.) 20mA
Tikslumas ±4°C