MAX6501UKP055+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6501UKP055+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6501UKP055+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC TEMP SWITCH SOT23-5
Duomenų lapai: MAX6501UKP055+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6501UKP055+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6501UKP055+T Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 80364 pcs Duomenų lapas MAX6501UKP055+T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7V ~ 5.5V Kelionės temperatūros slenkstis Hot
Perjungimo temperatūra 55°C Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5
Serija - Pasirenkama historezė Yes
Pakuotė Strip Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvesties tipas Open Drain Išvesties funkcija /OverTemp
Išvestis Active Low Kiti vardai MAX6501UKP055+TCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 135°C Montavimo tipas Surface Mount
funkcijos - Išsamus aprašymas Thermostat 55°C Active Low Open Drain SOT-23-5
Dabartinis - tiekimas 30µA Dabartinis - išvestis (maks.) 20mA
Tikslumas ±4°C