MAX6476TA15BD3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6476TA15BD3+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6476TA15BD3+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN
Duomenų lapai: 1.MAX6476TA15BD3+T.pdf2.MAX6476TA15BD3+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6476TA15BD3+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6476TA15BD3+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4156 pcs Duomenų lapas 1.MAX6476TA15BD3+T.pdf2.MAX6476TA15BD3+T.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.25V (1.5V)
Įtampa - išėjimas (maks.) 5.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.5V, 1.25 V ~ 5.5 V 300mA 8-TDFN-EP (3x3)
Dabartinis - silpnas (Iq) 136µA Dabartinis - rezultatas 300mA