MAX6474TA28BD3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6474TA28BD3+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6474TA28BD3+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN
Duomenų lapai: 1.MAX6474TA28BD3+T.pdf2.MAX6474TA28BD3+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6474TA28BD3+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6474TA28BD3+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50862 pcs Duomenų lapas 1.MAX6474TA28BD3+T.pdf2.MAX6474TA28BD3+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.21V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.25V (2.8V)
Įtampa - išėjimas (maks.) 5.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Kiti vardai MAX6474TA28BD3+T-ND
MAX6474TA28BD3+TTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 2.8V, 1.25 V ~ 5.5 V 300mA 8-TDFN-EP (3x3)
Dabartinis - silpnas (Iq) 136µA Dabartinis - rezultatas 300mA