MAX6472TA28BD3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6472TA28BD3+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6472TA28BD3+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN
Duomenų lapai: 1.MAX6472TA28BD3+T.pdf2.MAX6472TA28BD3+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6472TA28BD3+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6472TA28BD3+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54059 pcs Duomenų lapas 1.MAX6472TA28BD3+T.pdf2.MAX6472TA28BD3+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.21V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.25V (2.8V)
Įtampa - išėjimas (maks.) 5.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-TDFN-EP (3x3) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 8-WDFN Exposed Pad PSRR -
Išvesties tipas Adjustable (Fixed) Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MAX6472TA28BD3+
MAX6472TA28BD3+TCT
MAX6472TA28BD3+TCT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 2.8V, 1.25 V ~ 5.5 V 300mA 8-TDFN-EP (3x3) Dabartinis - silpnas (Iq) 136µA
Dabartinis - rezultatas 300mA Valdymo funkcijos Manual Reset, Reset