MAX6423XS48+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6423XS48+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6423XS48+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 4.80V SC70-4
Duomenų lapai: 1.MAX6423XS48+T.pdf2.MAX6423XS48+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6423XS48+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6423XS48+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 4.80V SC70-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107467 pcs Duomenų lapas 1.MAX6423XS48+T.pdf2.MAX6423XS48+T.pdf
Įtampa - slenkstis 4.8V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką Adjustable/Selectable Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-82A, SOT-343
Išvestis Open Drain or Open Collector Kiti vardai MAX6423XS48+T-ND
MAX6423XS48+TTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1