MAX6390XS18D4+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6390XS18D4+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6390XS18D4+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 1.80V SC70-4
Duomenų lapai: 1.MAX6390XS18D4+T.pdf2.MAX6390XS18D4+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6390XS18D4+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6390XS18D4+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 1.80V SC70-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5774 pcs Duomenų lapas 1.MAX6390XS18D4+T.pdf2.MAX6390XS18D4+T.pdf
Įtampa - slenkstis 1.8V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 1.12 s Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-82A, SOT-343
Išvestis Open Drain or Open Collector Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)