MAX6387LT25D1+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6387LT25D1+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6387LT25D1+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 2.50V 6-UDFN
Duomenų lapai: 1.MAX6387LT25D1+T.pdf2.MAX6387LT25D1+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6387LT25D1+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6387LT25D1+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 2.50V 6-UDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4386 pcs Duomenų lapas 1.MAX6387LT25D1+T.pdf2.MAX6387LT25D1+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.5V, Adj Įveskite Multi-Voltage Supervisor
Tiekėjo prietaisų paketas 6-uDFN (1.5x1.0) Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 1 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-WFDFN
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)