MAX6385XS45D6-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6385XS45D6-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6385XS45D6-T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 4.50V SC70-4
Duomenų lapai: 1.MAX6385XS45D6-T.pdf2.MAX6385XS45D6-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAX6385XS45D6-T specifikacijos
Dalies numeris MAX6385XS45D6-T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 4.50V SC70-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4022 pcs Duomenų lapas 1.MAX6385XS45D6-T.pdf2.MAX6385XS45D6-T.pdf
Įtampa - slenkstis 4.5V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 560 ms Minimum Atstatyti Active High
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-82A, SOT-343
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)